Дом Обуховский район Романков  (№ 22354460)

Ціна: 1 800 000 $

Дом Обуховский район Романков фото 1

Характеристики

Ціна: 1 800 000 $
Тип: будинок
Поверхів: 2
Спалень: 3
Площа будинку: 460 м2
Ділянка: 50 сот
Населений пункт: Романків
Напрямок: Новообухівский
Стан: З ремонтом
Код об'єкту: 30113
Додатково: гараж

Адреса: Київська, Обухівський, Романків, Сосновий бір( Лісова), 163

Красивий архітектурний 2-поверховий будинок витриманий в англійському стилі, загальною площею 400м2 . Знаходиться в найкращій Лісовій частині Романкова. На ділянці є англійський парк з квітами, багатовіковими соснами, алеями...Озеро з японськими карпами .
Збудований дім за класичною технологією з червоної цегли та керамічної облицювальної цегли. Всі підлоги із водним підігрівом.1-й поверх передбачає просторий хол, гостину з діючим каміном, кухню-їдальню, дві спальні, два сан. вузла. Окрема SPA-зона: басейн, сауна, купель, бар. 2-й поверх: хол-ігрова, кабінет-бібліотека з балконом, кінозал, мастер-гардероб, гардероб-для білизни, гостьова спальня, сан. вузол.
Гараж на 2 машини з приміщенням для охорони. На парковці можна ще додатково розмістити до 7 машин. Повна автономія . 2 котла газ і електроенергія. Потужний камін. Приватна трансформаторна підстанція. Генератор 10КВТ.

Великий камін. Артезіанська свердловина з японським обладнанням. Діаметр 160 мм. Дебет 3м3 в час. Професійна водоочисна станція. Автоматичний полив всієї ділянки.Велике зручне бомбосховище в цокольному приміщенні. Тупікова не проїздна вулиця.. Зручний , широкий, асфальтований заїзд зі шлагбаумом. Охорона. Сигналізація. Відеоспостереження Оптичний кабель інтернет. Хороші сусіди. У всіх будинках дуже великі ділянки.

Код: 30113

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок